Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zářijové dny aneb čekání na narozeniny :)

19. 9. 2011


sdc14714.jpgDěkujeme pořadatelům  1. ročníku Novobystřického srpnového ,,Foot.Festu", kteří z výtěžku této akce věnovali finanční dar ve výši 5 000,- Kč pro našeho těžce handicapovaného syna. Tuto částku jsme obratem využili na úhradu doplatku za otočné a výsuvné zařízení do automobilu od specializované firmy Protec-Metal. Významně nám ulehčí při  každodenní  manipulaci s Honzíkem, protože cestujeme velmi často.


Ještě jednou děkujeme a přejeme další ročníky stejně tak vydařené jako byl ten letošní.

O otočném zařízení do auta brzy napíšeme v "kompenzačních pomůckách".

 

sdc14868.jpg

Také jsme úspěšně dokončili akci Jak přivést sluníčko do Honzíkova pelíšku v obýváku.  Museli jsme probourat okno do 70 cm tlusté kamenné zdi a přeložit elektrické rozvody, ale za ten několikatýdenní chaos v domácnosti to stálo, alespoň my jsme spokojení :).

 

 

 

sdc14742.jpg  

Konečně jsme po půl roce výroby v Centru technické ortopedie  domů přivezli novou - větší ortézu pro sed. Používáme ji do Kozlíku teď na podzim - Honzík se nám tam krásně vejde i v bundě. Menší ortézu stále ještě Honzík využívá ve školce.

 

 

 

27. září se Honzík konečně dočkal  a oslavil 4. narozeniny!

 

Honzík samozřejmě neví, že  nějaké narozeniny má a prakticky na jejich oslavě ani netrvá :), ale protože miluje společnost a každá příležitost se sejít s rodinou je vítaná, neošidili jsme ho samozřejmě ani o dortík. Ferda Mravenec byl pro Honzíka velké lákadlo a hned v prvním střetu s oslavencem přišel o tykadlo. S dortem jsme Honzíkovi samozřejmě pomohli, nezbyl ani kousek!

4.-narozeniny-1.jpg4.-narozeniny-2.jpg4.-narozeniny-3.jpg