Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2016

9. 1. 2016

Do roku  2016 bychom si přáli, aby byl  Honzíkův zdravotní stav alespoň na takové úrovni, jako v roce minulém - abychom mohli čerpat sílu na jeho péči z každodenních úsměvů, které rozdává. :)

kolaz.jpg  

 

Co bychom chtěli pro Honzíka zlepšit v letošním roce?

Odborníci  z rehabilitace vytvořili komfortní sedací systém Jay Fit (firma Medicco), který by byl pro Honzíka  do školní židličky nejvhodnější. Umožní tak synovi, který  sám ani neudrží hlavu, ergonomický sed a podporu, předchází deformitám těla při vývoji. Cena všech  součástí systému převyšuje 100 tis. Kč, my však nezoufáme a věříme, že jej pro Honzíka získáme.

Díky firmě Maternia, s. r. o. a Městskému úřadu Nová Bystřice již máme naspořeno více než polovinu prostředků, které potřebujeme.

 

three_athletes_running_hg_clr.gif

18. 6. 2016 se konala akce "Běh Českou Kanadou" akce o sportu ..... a také pro Honzíka.

Rádi bychom Honzíkovi "zkomfortnili" školní židličku. Nejde samozřejmě pouze o pohodlí, ale chceme předejít dekubitům a deformitám páteře do budoucna, podpořit Honzíkovo zdraví.

 

Byla nám spuštěna aplikace EPP ve spolupráci s nadačním fondem ČEZ.

Zdravíme sportovce se srdcem na správném místě!  :)

    
epp.jpgepp_honzik.jpg

 

 

 

 

 

 

Stala se úžasná věc.

Možná jste nás ještě ani nestihli podpořit, a už to ani nestihnete!

Body, které  jsme doufali, že nasbíráme během léta, jsme nasbírali za 48 hodin - mimo jiné také díky výjimečné sportovní akci Běh Českou Kanadou (foto), která se konala tuto sobotu v Nové Bystřici.

Aplikace EPP  ale nabízí i jiné projekty, které potřebují pomoci, pomáhejte dál a díky!!!


JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘIŠLI ZASPORTOVAT, NEBO I TŘEBA JEN FANDIT! AKCE MĚLA KRÁSNOU ATMOSFÉRU A VAŠÍ PODPORY SI MOC VÁŽÍME. DĚKUJEME CELÉMU POŘADATELSKÉMU TÝMU ZA ČAS, KTERÝ VĚNOVALI PŘÍPRAVĚ ZÁVODU A DOPROVODNÉHO PROGRAMU. BYL TO ÚŽASNÝ DEN A HONZÍK DÍKY VÁM NASTOUPÍ PO PRÁZDNINÁCH DO ŠKOLY V TOM PRO NĚJ NEJVHODNĚJŠÍM SEDACÍM SYSTÉMU, KTERÝ MŮŽE MÍT. DĚKUJEME!

Zdraví Lucka s rodinou