Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování sponzorům 2011, 2012

17. 9. 2011

 

Obrazek  Rádi bychom poděkovali za Honzíka všem,   kterým na něm záleží - i přesto, že jediný způsob, jakým  jim  může vyjádřit své děkuji, je jeho sluníčkový úsměv.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  rok   2012

Děkujeme organizátorům Dětského dne v Nové Bystřicim_jay-fit-system.jpg za finanční obnos získaný prodejem odznaků s logem DD a dětské olympiády.

Částku 4800,-Kč využijeme při financování "JAY FIT" sedacího systému do dětského vozíku, který budeme muset pro syna zakoupit nejdéle na jaře příštího roku a který nám pojišťovna nehradí.

 

 

 

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 

PROSINEC  2011

 

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat níže uvedeným kamarádům, nadšeným ochotníkům, kteří investovali svůj volný čas, elán a nesporný komediální talent  a uspořádali výborné divadelní představení a výtěžek ze vstupného se rozhodli věnovat ve prospěch našeho Honzíka.

VAŠÍ CITOVÉ INVESTICE SI VELICE VÁŽÍME.

Celkem byla Honzíkovi předána částka 15 000,-Kč.

 

p1012619dobyti_severniho_polu--3-.jpg                  dobyti-severniho-polu.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Získané peníze použijeme v příštím roce na pořízení většího rehabilitačního kočáru Kimba Spring 2 od firmy Otto Bock.    D ě k u j e m e 

 

 

 

sdc15153.jpg    

    Rádi bychom také poděkovali městu Nová Bystřice za zpětné proplacení doplatku za cyklovozík Kozlík Handi tourist ve výší 7 290,- Kč.

 

 

 

penize.gif

 

Dále bychom rádi poděkovali  firmě Maternia, s.r .o., která provozuje internetové obchody s kontaktními čočkami ( např. www.vasecocky.cz, www.cockovnik.cz), za finanční dar ve výši 10 000,- Kč.  Tento finanční obnos použijeme v následujícím roce při pořizování rehabilitačního kočáru Kimba Spring 2.

 

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

LISTOPAD 2011

sdc15154.jpgRádi bychom poděkovali Nadačnímu fondu Propojení, díky jejichž velkorysému daru 22 400,- Kč jsme mohli Honzíkovi pořídit větší velikost vozíku  (Handi tourist) od firmy Benecykl.

Na předávání daru se můžete podívat zde.

 

 

 

Vážení  dobrovolníci Nadačního fondu Propojení,

milí dárci a přispěvatelé,

 

Chceme Vám  touto cestou poděkovat  za velkou  pomoc při  zakoupení cyklovozíku  pro handicapované  - Handi tourist od firmy Benecykl. Pořízení této kompenzační pomůcky je finančně velmi  nákladné a  tento nadační fond nám pomohl vyřešit  na několik let problémy se zimními přesuny našeho syna Honzíka při větší sněhové nadílce a  umožnil nám procházky v méně schůdném terénu, kam bychom se jinak dostali se synem jen obtížně. Velmi vám děkujeme za zachování pocitu svobody pohybu, který se nedá ničím nahradit.

Vážíme si Vašeho vstřícného přístupu k postiženým a věříme, že váš dobrý skutek bude po zásluze odměněn.

Ještě jednou  i za našeho Honzíka děkujeme.

Lucie a Michal Šánovi

 

 

TAKÉ POMÁHÁME  :)sdc15367.jpg

 

Menší velikost vozíku (Benecykl Baby tourist) jsme zdarma na dobu neurčitou zapůjčili postižené kamarádce Nikolce Hořejší z Horní Pěny.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ZÁŘÍ  2011


sdc14714.jpgDěkujeme pořadatelům  1. ročníku Novobystřického srpnového ,,Foot.Festu", kteří z výtěžku této akce věnovali finanční dar ve výši 5 000,- Kč pro našeho těžce handicapovaného syna. Tuto částku jsme obratem využili na úhradu doplatku za otočné a výsuvné zařízení do automobilu od specializované firmy Protec-Metal. Významně nám ulehčí při  každodenní  manipulaci s Honzíkem, protože cestujeme velmi často.


Ještě jednou děkujeme a přejeme další ročníky stejně tak vydařené jako byl ten letošní.

 :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 ČERVENEC 2011

Sbírka pro Honzíka :)

sdc13871.jpg

Po návratu z kurzu s RP  na nás doma čekalo moc milé překvapení. Než jsme odjížděli, konal se v našem městě Nová Bystřice každoroční Den dětí spojený s pohádkovým lesem, atrakcemi pro děti a večerní zábavou pro dospělé.

Pořadatelům téhle akce se  před námi dokonale podařilo utajit, že uspořádali sbírkovou akci spojenou s prodejem odznáčků dětského dne a výtěžek se rozhodli letos darovat Honzíkovi.

 

sdc13869.jpg

 

Děkujeme Báře Jesenské za to, že navrhla obdarovat právě našeho Honzíka, všem pořadatelům Dětského dne, kteří tento návrh podpořili  a  všem skvělým lidem , kteří se přišli pobavit a  rozhodli se  ve sbírce přispět.

 

 

 

Ve sbírce bylo vybráno 4 000,- Kč a my za ně Honzíkovi pořídíme videochůvičky Luvion , díky kterým můžeme Honzíka  monitorovat a včas zakročit při každodenních epileptických záchvatech, které Honzíka trápí běhěm i po každém spánku a na které nás běžné zvukové chůvičky neupozorní.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ortéza

(myskink, 28. 6. 2010 16:42)

Ahojky tak už jste asi z dovolené tak tě moc zdravím. CHci ti poděkovat za radu k ortéze, vyřizuji přes prahu a ranou p. Už se naní moc těším. v září by se mělo udělat otusk a potom snad budem i lip sedět. Míša už je divoch pořád se otáčí a tak zničil brýle, musíme na doma pořídit ty obyčejné a na ven co měl. Jen ty nožky nechtěj běhat ani lézt, ale snad se taky zadaří.Ted měl ošklivou otitídu a tak jsem si tři noce užila než mu dr píchl ouško, no a potom viditelná uleva a spének konečně.
Moc zdravím OMLOUVÁM SE , dala jsem na tvuj blog kontakt na postiž jedné pani otázky na kočárek, máš to tam hezky psané. Pusinku Honzíkovi od nás.