Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

ObrazekRádi bychom poděkovali za Honzíka všem, kterým na něm záleží - i přesto, že jediný způsob, jakým  jim  může vyjádřit své děkuji, je jeho sluníčkový úsměv.

 

 

 

 
 • Děkujeme paní Ivetě Varmusové z Třince za sponzoring ročního dávkování léku Sabril, který  je jedním ze tří léků  pomáhájících nám v boji proti epilepsii.

 • Děkujeme naší kamarádce Lence Šátkové za článek o Honzíkovi, který umístila do své kouzelné knihy o háčkování - Háčkovaný betlém. 

 • Děkujeme naší kamarádce, paní Elišce Hauserové, za to, že své přátelství dokazuje nejen slovy, ale také činy - velký dík za  pomoc při shánění sponzorských darů!

 

 • Děkujeme firmě Maternia, s. r. o. Nová Bystřice, provozující Obrazekinternetový obchod VašeČočky.cz  za úhradu zimního fusaku k rehabilitačnímu kočáru Kimba Spring.

 

 

 

 •    Děkujeme Městu Nová Bystřice za finanční příspěvekObrazek v  hodnotě 8 000,- na zakoupení sedací jednotky ke kočáru Kimba Spring.

   

   

   

 • Děkujeme Nadačnímu fondu Sluníčko pro děti  za rychlé, Obrazek

  milé a vstřícné jednání při pořízení koupacího lehátka Robby od firmy Otto Bock. Nadační fond Honzíkovi uhradil lehátko v plné výši.

 
 
         Částku 12 700,- Kč věnovaly Honzíkovi tyto osoby:
         p. Eckart Baum
         p.Václav Zaiml                           Obrazek
         p.Marcela Lipšová
         p.Helena Pešková
         p.Zuzana Nůsková
         p.Lucie Aiznerová
         p.Michaela Aujezdská
         p.Zdeněk Prokop
         p. Iva Tancerová
         p. Jana Laušmanová
         p.Lucie Kyselová
         p.Petra Kůrková
         p.Miloslav Holba
         p.Tomáš Brož
         p. Lucie Hallová

Tímto všem zmíněným dárcům upřímně děkujeme za jejich pomoc.

 

 •  Rádi bychom také poděkovali paní Michaele Aujezdské z ObrazekČeských Budějovic za zapůjčení Light Boxu (pomůcka pro stimulaci zraku) a za  zápůjčku  dalších studijních materiálů  s tímto souvisejících - včetně vlastního know - how.  Obrazek

          Děkujeme za nabídnutou pomoc a Natálce i Vám  přejeme už     jen a jen dny plné sluníčka a štěstí na lidi se stejně tak krásnou duší jakou máte samy.                                                      

 

 

 

 

 

 •    Děkujeme paní Šárce Mlčochové za finanční dar 2 000,-Kč. Bude  z poloviny využit  na doplatek rehabilitační židličky Aris 2,   kterou v současné době  vyřizujeme ve spolupráci s  časopisem  Srdce.  Druhá část daru půjde  na úhradu provozních poplatků těchto stránek  - tak, aby především rodiče postižených dětí  mohli i nadále využívat našich rad a Obrazekslužeb přehledně a bez přítomnosti  reklam.

 

 

 •  Děkujeme paní Janě Braunerové za finanční příspěvek 700,- Kč pro Honzíkovy potřeby.

 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

 Milé překvapení

ObrazekJako reakce na na naši sbírku pro nadační fond Sluníčko pro děti se z podnětu p. učitelek  Vreckové a Křešničkové z  třídy mateřské školky naší Michalky a díky velkému srdci naší kamarádky Mariky Hauserové uskutečnila v Nové Bystřici sbírka pro Honzíka.

 

Přispělo mnoho našich kamarádů, známých a mnoho dalších, kteří Honzíka -  potažmo nás  vůbec neznají a přesto nám chtěli vyjádřit, že jim není naše situace lhostejná.

 

 --------------------

 

Chtěli bychom vám všem za našeho syna poděkovat. Vaše sbírka pro nás byla nečekaným, ale velmi milým překvapením. Více než finančních darů si vážíme vaší podpory a solidarity. Jsme rádi, že v Nové Bystřici žije tolik lidí se srdcem na dlani.

 

Zvláštní poděkování však patří vám, děti, které jste si uvědomily, že máte ten nejcennější dar, kterým je zdraví. To si náš Honzík bohužel ani za peníze koupit nemůže.

 

ObrazekVe sbírce byla vybrána částka 15 600,- Kč, která  bude použita výhradně na Honzíkovy kompenzační pomůcky (které nám pojišťovna nehradí v plné výši), aby mu byl umožněn další rozvoj jeho pohybově, mentálně a zrakově omezených dovedností.

 

Honzík  není zas až tak jiný než ostatní děti.

Jeho život má velký smysl, dělá nás všechny lepšími.

 
 
ObrazekDěkujeme. Obrazek

 

Děkujeme všem, co si řekli jako jeden žák základní školy:

„ Dneska si nekoupím zmrzlinu, chtěl bych raději dát do sbírky pro Honzíka.“ 

 

 

Ve sbírce přispěli:

 

Vrecková Věra, Křešničková Dana, Hauserová Eliška, Hauserová Michala, Hauser Petr, Kopáčkovi, Bednář Míša, Bláha Martínek, Bláhová Nelinka, Tesárek Mireček, Příhoda Adámek, Bednářová Linda, Petříčková Věruška, Zboroňová Hanička, Havlovi Lukášek a Matýsek, Novák Pavlík, Jana a Standa Suchých,Dvořáková Jana, Lemková Jarka, Chodilová Milada, Koperdáková Renata, Vránková Renata, Švec Zdeněček, Herclíková Sárinka, Václavíčková Deniska, rodina Stránská, Grausamová Alena, Jana Janků, Dáša Zobalová, Míša Hrubá, Katka Podolská, David Hošek, Monika Drobilová, Lenka Marušáková, Bartoš, Drachovský, Fabián, Havel, Kamenský, Smetanová, Vicanová, Szabóová, Naďa Vaňásková, Běhoun, Janíček, Sklenárová, kluci Mihulkovi, Kaiseršot, Klíma, Martina Píchová,Honzík Budoš, Nela Furdaničová, David Mihulka, Patrik Mysliveček, Richard Stallecker, Eva Tesařová, Tereza Truhlářová, Martin Vrecko, Adéla Zmeškalová a Petra Bendová, Šilhanová, Marika Hauserová, Lenka Gorischová, Dana Mrázová, Jana Sklenárová, Nyklovi, Přívětiví, Lekešovi, Linda Zimolová, Kateřina Švecová, Sandra Kolářová, Vojtěch Beneš, Ladislav Dorica, David Vrba, Pavel Cikán, Barbora, kuchařky školní kuchyně, Martínkovi, Lenka Deverová, Svozilovi, Andrea Slabá, Václav Zajíc, Václav Hamr, Nováčkovi, Hoškovi, Soukupovi, Jindra Jaroš, Eva Krátká, Nováková, Havlíček, Drobil, Soukupová a Jana Dvořáková, Barbora Koutná, Šárka Březinová, Furdanič, Hrubeš,Trsek, Zimola, Králíček, Priesol, Sklenár, Mašková, Musilová, Fišerová, Viková, Grausamová, Augustinová, Brhelová, Chudová, Bémová, Běhounová, Komárková, Balcarová, Böhmovi, Kněžínkovi, Josefa Rykrová, Zdeněk Badinka, Václav Šilhan, oddíl odbíjené žen,  Lucka Krátká, Veronika Molová, Jakub Slabý, J. Šimon Robotka, Petr Mendl, Petr Kos a Tesařovi, Vendula Chalupová, V.a-Brus, Podolský, Smetana, Svozil,Dohnalová, Najmlová a Leona Diwaldová.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::