Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svratka 2011

Svratka 2011

 

Na přelomu května/června jsme se opět zúčastinili týdenního kurzu s Ranou péčí, tentokrát v krásném golfovém hotelu Svratka u Hlinska.

dsc_0394.jpgBáječně jsme si odpočinuli, hodně pro nás znamenalo, že jsme byli celá čtyřčlenná rodina pohromadě, protože v každodenním shonu školy, kroužků, terapií a dvou prací  na sebe máme málo času.

Dopoledne jsme se věnovali Honzíkovi, zatímco Michalka trávila čas ve své dopolední skupince zdravých sourozenců, za doby Honzíkova spánku jsme se mohli věnovat jen Michalce, což jí hodně prospělo a odpoledne jsme dělali spostu pro nás nových věcí společně.

Poznali jsme nové kamarády, především v naší dopolední čtyřčlenné skupince, hodně jsme se nasmáli, relaxovali, vyzkoušeli pletení z pedigu (v čemž doma zdárně pokračujeme), zumbu, canis, plaváčka, míčkování, muzikoterapii, vydali jsme se na soukromý výlet do skanzenu Veselý kopec a do Vagón expresu Polnička.

Byl to krásný únik z každodenních povinností a jsme rádi, že se nám povedl ten husarský kousek zúčastnit se téhle akce už potřetí.

 

Pár vybraných fotek ze super týdne si můžete prohlédnout ve fotoalbu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář